Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > Bazar, bleší trh

Podzimnímu blešímu trhu na dopravním hřišti ve Dvoře Králové přálo počasí

Redakce / 8.10.2018, Dvůr Králové nad Labem
Klasický bazar nebo-li bleší trh proběhl za krásného podzimního počasí v neděli 7. října v areálu dopravního hřiště v Podharti ve Dvoře Králové. Dle návštěvnosti a slov organizátora měl velký ohlas.
 

FOTOGALERIE - Bleší trh ve Dvoře Králové

Procházka parkem připomínala návrat do domů a později i na půdy minulého století. Pro děti, které doprovázely své rodiče na tuto akci, se tak stal trh oknem do dob jejich prababiček. Staré přístroje, nástroje ze železa, smaltované lavory a nočníky, ale i antikvariátní kousky do knihovny. 
Nechyběli ani prodejci současného dětského vybavení a oblečení včetně sportovní výstroje. Pokud se bude konat ještě i zimní burza, budeme vás o ní informovat. 

Pokud jste v neděli zaváhali a akce vám unikla, máte možnost navštívit podobnou akci  - VŠEHOTRH - menších rozměrů, zato však pod střechou, v sobotu 13. října 2018 od 8:30 do 11:30 hod. v sálu Staré radnice na náměstí TGM. Akci pořádá DDM Jednička.
Této akce se však již můžete zúčastnit jen jako kupující - místa na prodej jsou již rozdána.

Kateřina Sekyrková

 

Související články
Podzimní bazárky doplní ve Dvoře Králové i bleší trh
VŠEHOTRH (13. října 2018 od 8:30 o 11:30 hod.)
2. Dvorská podzimní burza neboli Bleší trh (11. listopadu 2018)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1728x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.

Kalendář akcí