Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Pod obcí Kocbeře vyjelo auto mimo silnici

Redakce / 28.12.2018
Hned dvakrát ve čtvrtek 27. prosince vyjeli královédvorští profesionální řidiči k nehodám: k obci Kocbeře a také přímo do Dvora Králové.
 

Královédvorští profesionální hasiči a dobrovolní hasiči z Hajnice vyjeli ve čtvrtek 27. prosince před polednem k osobnímu vozidlu, které havarovalo do příkopu na silnici mezi Kocbeřemi a Choustníkovým Hradištěm. Vozidlo poškodilo dopravní značení a skončilo převrácené na střeše. Ke zranění osob nedošlo. 


Právě obec Kocbeře je jedním z nejčatějších názvů měst spojený s nehodami v nejbližším okolí Dvora. V samotné obci řidiče zpomalují radary, ovšem o úseku vedoucím na Výšinku, do Dvora Králové či do Choustníkova Hradiště čteme v dopravních zprávách často. Zejména v zimním období tomu nahrává taková naše "regionální sněžná čára", která v blízkosti obce Kocbeře prochází a která pro řidiče znamená potřebu přizpůsobení jízdy změně stavu vozovky. 


Královédvorští profesionální hasiči však byli přivolání do akce ještě odpoledne, a to ke střetu osobního vozidla a motocyklu. K nehodě došlo nad čerpací stanicí v ulici 17. listopadu (v blízkosti autobusové zastávky pod křižovatkou s ul. Presslova. Řidička byla odvezena na vyšetření do nemocnice. 

Kateřina Sekyrková
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 

Související články
U nehody v Lázních Bělohrad asistoval i vrtulník záchranné služby
Přelom roku byl pro hasiče v regionu náročný. Převažovaly požáry
Nehody na silnici I/37 v Kocbeřích a na Výšince si vyžádaly jednoho zraněného
Cesta z Hřibojed do Žirče může být v zimě problém. Na řidiče čeká v lesním úseku neudržovaná silnice

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1805x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Kuchař (ZŠ Schulzovy sady)
Učitel (ZŠ Schulzovy sady)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí