Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

U Zboží vyjelo auto mimo silnici, dva lidé byli zraněni

Redakce / 4.10.2018, Aktualizováno
Edit: zprávu jsme doplnili o informace policistů. Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolní hasiči z Hajnice byli v úterý 2. října 2018 ve 12:58 přivoláni k osobnímu vozidlu, se kterým řidič vyjel mimo komunikaci u obce Zboží. Hasiči museli řidiče z vozu vyprostit.
 

Dvě osoby utrpěly zranění.  Hasiči uklidili vozovku.
Dle policejní zprávy, utrpěl řidič těžké a spolujezdkyně lehké zranění.
Podle zjištěných skutečností tu řidič uvedeného vozidla jedoucí ve směru na Zboží měl u křižovatky se silnicí č. III/29925 předjíždět nákladní vozidlo Ford Transit. Po předjížděcím manévru však z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci do silničního příkopu, když zřejmě dostal smyk, a s vozidlem se převrátil přes střechu a skočil zpět na kolech. Po nehodě jej záchranáři letecky transportovali do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Spolujezdkyně skončila v královédvorské nemocnici. Požití alkoholu u muže vyloučila provedená dechová zkouška. Škoda na vozidla je předběžně odhadnuta na 50 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti nehody jsou nyní v šetření trutnovských dopravních policistů.


U Dubence si poradili se spadlým stromem na vozovce místní dobrovolní hasiči.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje, policie.cz


 

Související články
V lázeňských městech pod Zvičinou se staly o víkend 3 nehody
Víkendové nehody na Královédvorsku
Spadlý strom zastavil ráno železniční trať z Jaroměře do Kuksu

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1964x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí