Vyhledej
Královédvorsko > Sport

Legendární fotbalisté Antonín Panenka a František Straka se zúčastní tradičního nohejbalového turnaje na Nemojově

Redakce / 16.06.2023, Nemojov
Na Nemojově se již zítra, v sobotu 17. června, uskuteční tradiční nohejbalový turnaj o "Pohár starosty Nemojova v nohejbale trojic". Letošní ročník slibuje být mimořádným zážitkem pro všechny sportovní nadšence, jelikož do turnaje zasáhnou fotbalové legendy Antonín Panenka a František Straka. Připraven je i bohatý sportovní program pro děti.

FOTOGALERIE - Legendární fotbalisté Antonín Panenka a František Straka se zúčastní tradičního nohejbalového turnaje na Nemojově

Nohejbalový turnaj trojic začně v 8:00 ráno a potrvá celý den. Ale to není vše, co Nemojov nabízí. Odpoledne od 14:00 bude v témže sportovním areálu připraven dětský sportovní den. Pro děti budou připraveny různé sportovní disciplíny, jako je hod na přesnost, Ninja dráha, závody na vozidlech, běh a mnoho dalšího. Kromě toho se mohou těšit na bohatý doprovodný program, který zahrnuje malování na obličej, zaplétání copánků, kreslení na velkoformátový papír, samoobslužný fotokoutek, malování na kamínky a další aktivity. Rodiče si tak mohou být jisti, že jejich děti se budou mít skvěle a stráví aktivní den venku.

Pro zajištění dostatečného zásobování energií bude po celý den k dispozici bohaté občerstvení. Nemojov se postaral o to, aby všichni návštěvníci měli dostatek síly a chuti, aby mohli plně vychutnat sportovní akce.

Pořadatelé, Spolek Debrník a Obec Nemojov, se těší na příchod všech sportovních nadšenců, kteří chtějí strávit den v přítomnosti fotbalových legend.

 
Vaše komentáře

Přečteno 429x
 
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí