Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > volejbal

Dvorští volejbalisté tentokráte přijeli z utkání bez bodu. V sobotu budou ve Strži bojovat o udržení v 2. lize

Redakce, / 8.03.2016, Dvůr Králové nad Labem
Volejbalisté VK Tambor Dvůr Králové n. L. v sobotu 5. března cestovali do Velkého Meziříčí. Z podzimního dvojzápasu vyšli z duelu lépe dvorští hráči po zápasech 2:3 a 3:0 brali 4 body, a tak měl domácí tým Tamborákům co vracet.
Bohužel se hráčům Velkého Meziříčí odveta povedla. Důrazný útok univerzálního hráče a útok smečaře ze zadní pozice středem tzv. „pajp“ dokonaly své. Navíc si domácí často pomohli smečovaným servisem, který hosté, když už se dostávali do hry, s velkými obtížemi přijímali.
Velké Meziříčí vs. VK Tambor Dvůr Králové nad Labem 3:0 (20, 14, 22) a 3:0 (17, 18, 15).
VK Tambor Dvůr Králové si tak zkomplikoval svoji působnost ve druhé lize pro příští sezonu. Další možnosti získat důležité body mají naši volejbalisté již tuto sobotu 12. 3. v hale ZŠ Strž, kdy přivítají první tým tabulky Teslu Brno. 
Přijďte podpořit VK Tambor Dvůr Králové n. L. v posledním domácím zápase této sezony při jejich cestě za záchranou. V sobotu 12. března, čas upřesníme.

Související články
Volejbalisté přivezli 2 body z Hronova
Volejbalisté Dvora porazili na domácí půdě Českou Třebovou
Naši volejbalisté hostili na dvojzápas Pragu Praha
Dvorský volejbal se s krajským přeborem nespokojí
Vaše komentáře

Přečteno 126x
 
Hodnocení článku:
03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí