Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Vzdělávání > kroužky mimoškolní

TS Attitude - nabídka nejen tanečních hodin pro děti

Redakce, / 5.09.2016, Královédvorsko, attitude.kralovedvorsko.cz
Nábor do “nejlepší street dance skupiny ve Dvoře Králové a okolí” se uskuteční v pátek 9. září od 16 hod. v sále na Slovanech. Tanečníky se mohou stát děti již od 2,5 let! Taneční nabídka obsahuje soutěžní i nesoutěžní složky. Attitude však není jen o tancování, nabízí i další aktivity pro děti. Vyhlášené jsou i jejich letní příměstské tábory

MINI DANCE

Pohádková tématika tanečků, základní taneční průprava, správné držení těla, základní hip hopové krůčky, sportovní hry - to vše nás čeká v lekcích pro naše nejmenší tanečníky. Pro děti od 2,5 do 5 let. Cena: 1800 Kč/rok

Street dance - BABY

Základní taneční průprava, hip hopové krůčky, taneční hry a zábava pro děti od 5 do 7 let. Soutěžní i nesoutěžní složka.
Cena: 1500 Kč – nesoutěžní složka, 3000 Kč/ rok – soutěžní složka (v ceně jsou zahrnuty tréninky, startovné na soutěže a soutěžní kostým)

Street dance - DĚTI

Taneční lekce určené pro děti od 7 do 11 let, které chtějí protančit nejedny boty. Soutěžní i nesoutěžní složka, začátečníci i pokročilí.
Cena: 1500 Kč – nesoutěžní složka, 3000 Kč/ rok – soutěžní složka (v ceně jsou zahrnuty tréninky, startovné na soutěže a soutěžní kostým)

Street dance - JUNIOŘI

Taneční lekce určené pro holky i kluky od 11 do 15 let, které baví hudba a tanec a chtějí efektivně trávit svůj volný čas. Soutěžní i nesoutěžní složka, začátečníci i pokročilí.
Cena: 1500 Kč – nesoutěžní složka, 3000 Kč/ rok – soutěžní složka (v ceně jsou zahrnuty tréninky, startovné na soutěže a soutěžní kostým)

Street dance - HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE

Taneční lekce určené pro holky i kluky od 14 let. Soutěžní i nesoutěžní složka, začátečníci i pokročilí. Cena: 1500 Kč – nesoutěžní složka, 3000 Kč/ rok – soutěžní složka (v ceně jsou zahrnuty tréninky, startovné na soutěže a soutěžní kostým)
Nábor do TS Attitude DKnL se bude konat 9. a 16. září od 16 hod na Slovanech. Rozvrh lekcí bude zveřejněn 17. září na našich webových stránkách www.ts-attitude.com. Pokud máte o lekce zájem, kontaktujte nás na mobilu: 720 201 034.

STREČINK

Na lekce strečinku, které jsou určeny pro širokou veřejnost, můžete přijít vždy v pondělí od 17 hod. Lekce jsou vhodné pro děti od 7 let.
Cena lekce pro veřejnost: 70 Kč/hod (při zakoupení permanentky na deset lekcí je cena 55 Kč/hod). Cena lekce pro Attituďáky: ZDARMA (pro soutěžní složku – baby, děti, junioři, hlavní věk. kat.), pro nesoutěžní složku: 30 Kč/hod.

LADIES DANCE

Pro všechny dívky a slečny, které si chtějí zatančit styly: twerk, R’n’B, dancehall a další. Lekce jsou otevřeny každou neděli od 17 hod a může se jich zúčastnit každá z vás (doporučený věk 13+) - začátečníce i pokročilé.
Cena lekce pro veřejnost: 70 Kč (při zakoupení permanentky na deset lekcí je cena 55 Kč/hod). Cena lekce pro Attituďáky: 30 Kč.

POLE DANCE - novinka

Pro všechny dívky a slečny, které mají zájem o tanec na tyči. Posílíme nejen střed těla a naučíme se krásné pohyby, které se ale nedají zvládnout bez pořádné dřiny!
Cena lekce: 100 – 150 Kč/hod. Více info od 15. 9. 2016 na webu www.ts-attitude.com

Crossfit

Cílem tohoto tréninku je rozvíjet sílu a fyzickou kondici. Nepoužíváme posilovací stroje, ale pracujeme s váhou vlastního těla a volnými váhami. Základy našich tréninků: funkční cviky, vysoká intenzita a neustálá rozmanitost. Reálný svět vyžaduje daleko víc než svaly trénované izolovanými cviky v posilovnách. Pomocí funkčních cviků vás trénujeme pro život, krizové situace a sportovní výkony všeho druhu. Naší specializací je nespecializovat se. Tréninky, které pro Vás na každou hodinu připravíme, bude odlišný od všech, které už jsme odcvičili. Tréninky jsou vhodné pro děti od 7 let. Cena jedné lekce je při jednorázových vstupech 70 Kč, možnost zakoupení permanentky na 10 vstupů za 550 Kč! První hodina zdarma.

SM Metoda

SM systém (neboli stabilizační a mobilizační systém) se používá u lidí s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. Používané cviky pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožnují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Tato metoda je vhodná pro děti, ženy, muže, seniory, pro těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém je určen pro lidi, kteří mají problém s bolestmi zad nebo chtějí poruchám páteře předejít. Tento druh cvičení lze použít jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu. Cena jedné lekce je při jednorázových vstupech 70 Kč, možnost zakoupení permanentky na 10 vstupů za 550 Kč!

Závěsné systémy

Přijďte si vyzkoušet vedené lekce na závěsných systémech. Vhodné pro začátečníky i pokročelé. Vhodné pro děti od 10 let. Lekce probíhají v pondělí a ve čtvrtek od 18 hod. Cena jedné lekce je při jednorázových vstupech 70 Kč, možnost zakoupení permanentky na 10 vstupů za 550 Kč!

Další články Taneční skupina Attitude DKnL

Související články
Taneční skupina Attitude otevírá taneční lekce pro minitanečníky ve věku 2,5 - 4 roky
TS ATTITUDE: Ohlédnutí za tanečním rokem 2015/2016
Zájmová činnost a kroužky pro školáky na Královédvorsku ve školním roce 2016/2017
Taneční skupina TS ATTITUDE nabízí spoustu aktivit i dospělým
Plavání s královédvorskými záchranáři je opět každou středu v Trutnově
Zájmová činnost a kroužky pro školáky na Královédvorsku ve školním roce 2017/2018
TS Attitude DKnL na Dvorské Jedničce 2019
Vaše komentáře

Přečteno 321x
 
Hodnocení článku: