Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Turistika

Další kolo soutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší má jednoznačnou vítězku!

Redakce / 23.01.2021, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Po úspěchu prvního kola fotosoutěže jsme vypsali kolo další. I tentokrát do FB skupiny Krásy Podkrkonoší přišla velká spousta krásných fotek. Jedna z nich ale převyšovala všechny ostatní.
 

FOTOGALERIE - Další kolo soutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší má jednoznačnou vítězku!

Je to fotografie Jany Vlkové, která pořídila úchvatnou fotku Hořického vrchu Godhard na pomezí podzimu a zimy. Vítězce moc gratulujeme a do zprávy ji pošleme instrukce, jak si vyzvednout svojí výhru 3 obědů v restauraci Stará radnice ve Dvoře Králové.

Do galerie jsme nahráli i řadu dalších fotografií již bez uvedení pořadí - jen na začátek jsem dal pár těch, které se líbí nám adminům :-)

Jaká byla pravidla soutěže:
"Nahrajte do pátku do skupiny Krásy Podkrkonoší tu nej fotku, která se vám podařila a ta nejlepší (nejvíce lajků, či sdílení) vyhraje 3 obědy dle vlastního výběru. Tentokrát je partnerem soutěže restaurace Stará radnice ve Dvoře Králové nad Labem. Do soutěže budou zahrnuty jen příspěvky s jedinou fotkou (ne galerie) a jen z méně známých míst. Tedy ne přehrada, vršek Zvičiny, Kuks, Pecka (hrad) a Byšičky. Není v tom diskriminace - jen chceme objevovat i jiná místa regionu a fotek výše uvedených míst už tu je fůra. Vítěze zveřejníme v sobotu ráno - každý se může zúčastnit 5ti fotkami - každý den jednou. Více o restauraci Stará radnice najdete zde: https://www.zvicinatv.cz/.../restaurace-stara-radnice...:

Další soutěž s podobnými pravidly vyhlásíme zase v následujícím týdnu. Pokud víte o firmě, která by ráda soutěž podpořila a zvýšila tak povědomí o sobě v celém Podkrkonoší, dejte nám vědět. Příspěvky s vyhlášením soutěže mají vždy dosah cca 5000. Stejně tak informace o výsledcích. První článek s vyhlášením četlo cca 1000 lidí. Informace sdílíme i na další naše FB stránky.

Podívejte se na FB skupiny, které jsme pro vás založily:

 

Související články
Webkamery na nejkrásnějších místech v Podkrkonoší
Staňte se partnerem webkamer na nejkrásnějších místech v regionu
Fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší má hned 2 vítězky!
Fotografická soutěž o 3 obědy v restauraci Nemojov (do 29. ledna 2021)
Vítězem třetího kola fotosoutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší se stala celá rodina Kounových
Takřka neskutečná fotografie vyhrála fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1167x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.02.2021 - Od 1. března 2021 bude v hodinách pro veřejnost opět otevřena pokladna na hlavní budově MěÚ Dvůr Králové n. L.. Hodiny pro veřejnost (do odvolání): pondělí a středa 8:00–17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek 8:00–11:30 hod. jsou hodiny vymezené pouze pro nezbytné úřední záležitosti a po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (případně na předvolání).

InzerceVolná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov důchodců)


Odborný referent (Město Dvůr Králové n. L.)

Sociální pracovník (Město Dvůr Kr. n. L.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí
1.01.2021 - 31.05.2021
ŽIJEME NA KRÁLOVÉDVORSKU
6.05.2021 19:00 - 6.05.2021 23:30
BlueFest Online