Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Turistika

Podívejte se na novou webkameru v Kuksu

Redakce / 24.04.2021
Už také v Kuksu jsme pro vás nainstalovali webkameru a můžete tak sledovat jaké počasí, či kolik turistů se v barokním areálu nachází. Moc děkujeme firmám ADD, Ponožky Kuks a Avatech. Bez nich by to nebylo možné.

Další naše kamery najdete na Přehradě Les Království, na vrcholu Zvičiny, v Bernarticích a ve Dvoře Králové nad Labem. A určitě budeme pokračovat :-)

Návštěvnost 

Webkamery jsou dlouhodobě nejnavštěvovanějšími stránkami internetu a to platí i pro naše portály. Náš přehled webkamer je druhá nejnavštěvovanější stránka ihned po stránce úvodní. Webkamery i s integrovanými logy našich partnerů postupně umístíme rovněž na celou řadu internetových stránek, které se zabývají turistikou a nebo cíleně pouze webkamerami. Návštěvnost tak je celorepubliková a pro partnery jistě přínosná.

Máte nápad na další místo?

Pojďte nám pomoci umístit webkamery na krásná místa našeho regionu. Máte nápad, kde by kamera mohla být? Je z vaší nemovitosti krásný výhled? Chtěli byste mít reklamu na vaše podnikání u některé z kamer? Máte už svojí webkameru a chtěli byste, aby se o ní dozvědělo více lidí? Zavolejte nám, domluvíme spolupráci, pošleme nabídku, nebo se přijedeme na vaše místo podívat. Možnosti spolupráce jsou podrobněji zpracované zde.

Partneři webkamer v Podkrkonoší

Je na potřeba poděkovat zejména majitelům, či provozovatelům nemovitostí za možnost kamery u nich umístit a také sponzorům stávajícím i těm budoucím. Proto jsou také v obraze umístěna loga partnerů a už brzy budou i s aktivním odkazem na stránky partnera.

Varianty kamer

Internetové kamery mohou být ve dvou variantách. Na většině míst jsou kamery, které odesílají jednu fotografii za minutu. Na náměstí ve Dvoře Králové je on-line stream, kdy se můžete rovnou dívat, kdo se po náměstí pohybuje. Dle potřeby se používají kamery s různým úhlem záběru. 


Kontakt pro webkamery:

Jan Holan
tel.: 732 521 835

Aktuální partneři webkamer v Podkrkonoší:
AVATECH s. r. o.
Ponožky Kuks
ADD - Komunikace a bezpečnost
Telkom.cz
Optika Hrubá
Dubenecký pískovec
Art Hostel penzionu Za vodou
Raisova chata na Zvičině
Občerstvení Na Vyhlídce 
Penzion Chaloupka na vršku
Chalupa Pod lípou

FOTOGALERIE - Podívejte se na novou webkameru v Kuksu

FOTOGALERIE - Webkamery na nejkrásnějších místech v regionu

Související články
Webkamery v Podkrkonoší
Fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší má hned 2 vítězky!
Další kolo soutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší má jednoznačnou vítězku!
Fotografická soutěž o 3 obědy v restauraci Nemojov (do 29. ledna 2021)
Vítězem třetího kola fotosoutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší se stala celá rodina Kounových
Takřka neskutečná fotografie vyhrála fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší
Vaše komentáře
webkamery, 12.05.2021 14:53, Reagovat
Kde najdu přehled webkamer? Tady odkazy nefungují a nikde nevidím online přenos. Docela podstatné.
DÍK

Přečteno 3026x
 
Hodnocení článku:
03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí