Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Turistika > ZOO a Safari

Dřevěné stavby v královédvorské zoo se umístily v soutěži Dřevěná stavba roku. Teď mohou vyhrávat návštěvníci - dřevěné hračky

Soutěžte o dřevěné hračky do konce prázdnin

Redakce / 15.08.2016, Dvůr Králové nad Labem
V královédvorské zoo byly postupně v posledních 3 letech umístěny dvě dřevěné stavby - hřiště v podobě hradu, které jsou vhodné i pro dospělé: jeden lanový hrad na místě zvaném "Rotunda, který je teď těsně vedle hlavního vchodu do zoo/safari, a další - náročnější - u lvího safari, který vznikl v kopcovitém terénu v souvislosti s potřebou výhledu na lvy v novém výběhu.
 

Právě na těchto hřištích probíhá do konce prázdnin fotografická soutěž "Pohodové léto se dřevem, moje prázdniny s příběhem". Cílem soutěže je podpořit dřevo jako obnovitelnou surovinu a zvýšit povědomí o anketě Dřevěná stavba roku, ve které se obě stavby v roce 2015 a 2016 umístily díky hlasování široké veřejnosti. 

Hlavní cenou pro tři soutěžící jsou poukazy v hodnotě 1000, 400 a 200 Kč na dřevěné hračky dle jejich výběru v obchodě www.drevene-hracky.cz.

Jediné, co je třeba pro účast v soutěži udělat, je vyfotit se na daném hřišti a fotku poslat na e-mail hriste@drevoprozivot.cz, nebo soukromou zprávou facebookové stránce www.facebook.com/DrevenaStavbaRoku

Pravidla soutěže čtěte zde.

Přejeme hodně štěstí a kdyby se na vás štěstí usmálo a vy něco vyhráli, dejte nám to vědět. Vždyť víte, jak se vyplatí mít v regionu takové dětské hřiště, jakým je celá královédvorská zoo!


Kateřina Sekyrková


 

Související články
Lví smečka od dětí ozdobí náměstí i safari
Letošní novinky v královédvorské zoo už rostou. Nejen na papíře.
Údolíčko potoku Netřeba pěšky - Safari bez africké zvěře
Amfieátr v královédvorské zoo bude hostit divadlo. Představení Kdo se bojí postele podpoří adopci zvířat.
Týden duchů v ZOO Dvůr Králové začíná v sobotu 22. října. Připraveno je 4500 dýní, ale také strašidla ze ZUŠ.
Pasáž 80 ve Dvoře Králové v příloze Hospodářských novin
O titul Stavba roku 2017 Královéhradeckého kraje usiluje i výrobna astaxanthinu v Mostku, kamenný most v Kuksu či přístavba závodu Karsit v Jaroměři
O titul Stavba roku 2017 Královéhradeckého kraje usiluje i kamenný most v Kuksu či přístavba závodu Karsit v Jaroměři
Mezi 13 nominovanými stavbami v soutěži Stavba roku 2018 je i Stezka korunami stromů nebo administrativní budova v Hořicích.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 370x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí