Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Turistika > ZOO a Safari

O víkendu v zoo čokoládová show, dětský den a vstup pro děti zdarma v rámci akce S vysloužilci do ZOO!

anonymně / 26.05.2016, Dvůr Králové nad Labem
Vstupenkou do zoologické zahrady bude v sobotu starý spotřebič, který odevzdáte do kontejneru u vstupu. Dostanete za něj dětskou vstupenku ZDARMA. V zoo na vás pak čeká kromě oslavy dětského dne křest nové edice mléčných čokolád, které vyvinula královédvorská společnost Carla právě pro zoo. Těšit se můžete na čokoládovou show a zahájení hry o víkendový pobyt v ZOO Dvůr Králové nad Labem.
 

Akce s vysloužilci do ZOO Dvůr Králové nad Labem

„V sobotu k nám mohou návštěvníci přinést například vysloužilou rychlovarnou konvici, toustovač nebo fén. K tomu se u stánku společnosti ELEKTROWIN dozvědí, jak správně zacházet s nepotřebným elektrozařízením, aby neohrožovalo životní prostředí,“ říká Andrea Jiroušová ze ZOO Dvůr Králové.

Příležitost, jak pomoci s recyklací nepotřebných elektrospotřebičů, připravil kolektivní systém ELEKTROWIN, který se zabývá sběrem a recyklací elektroodpadu, ve spolupráci s Královéhradeckým krajem a královédvorskou zoo.

„Recyklaci je potřeba stále připomínat stejně tak, jako že vysloužilé elektrospotřebiče nepatří do směsného odpadu. ELEKTROWIN působí na trhu již více než deset let a za tu dobu vybudoval přes 13 000 sběrných míst,“ vysvětluje vedoucí zákaznického oddělení společnosti ELEKTROWIN Jan Marxt.

Volná dětská vstupenka, kterou návštěvníci získají výměnou za odevzdaný elektrospotřebič, platí pro děti do 15 let a pouze v sobotu 28. května.

Jedinečná čokoládová show odstartuje prodej nové čokoládky SAFARI


„Jsme rádi, že jsme díky spolupráci s královédvorskou čokoládovnou Carla mohli pro naše příznivce připravit speciální edici mléčných čokolád, na jejichž přebalech se objeví nejoblíbenější zvířata naší zahrady včetně tzv. Velké pětky. Zároveň jsme přivítali nápad vzájemně se marketingově propojit pro další spolupráci do budoucna. Navíc jsme české firmy z jednoho města,“ říká ředitel dvorské zoo Přemysl Rabas.

„Veškeré výrobky společnosti Carla jsou vyráběny ze surovin, které do správné čokolády patří.

Čokolády pro děti jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin včetně sušeného plnotučného mléka a neobsahují palmové tuky,“ vysvětluje manažer prodeje pro tradiční trh společnosti Carla Martin Tomáš.

S čokoládou SAFARI můžete hrát o víkendový pobyt pro dvě osoby v ZOO Dvůr Králové a další skvělé ceny. Na obalech výrobků je umístěn QR kód odkazující na webové stránky s pravidly soutěže. Každý, kdo správně zodpoví několik jednoduchých otázek, bude zařazen do slosování. Hlavní výhra bude losována už na konci léta, ostatní ceny v průběhu celého podzimu.

Čokolády SAFARI budou slavnostně pokřtěny v sobotu 28. května v 11 hodin ve dvorské zoo, kmotrou se stane herečka Sabina Laurinová. Během dne se mohou návštěvníci těšit na čokoládovou show s kuchařkou a bloggerkou Vendy, která bude s dětmi vyrábět čokoládová lízátka. Pro děti je navíc po celou sobotu a neděli připravena čokoládová fontána.

Zdroj: www.zoodvurkralove.cz

 

Související články
Do ZOO Dvůr Králové VLAKEM!
V ZOO Dvůr Králové museli jedovatou kobru ošetřit holýma rukama
ZOO Dvůr Králové vydává speciální emisi známek u příležitosti 70. výročí svého založení
Hroši se vrátili do ZOO Dvůr Králové

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 192x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí
5.01.2019 09:00 - 31.12.2020 17:00
Expozice textilního tisku (stálá výstava)
9.11.2020 10:00 - 13.12.2020 00:00
Nostalgické Vánoce 2020