')
Vyhledej
Královédvorsko > Areál Žireč

České rychlobruslařky Martina Sáblíková a Nikola Zdráhalová přijedou do Domova svatého Josefa (30. března 2019)

Redakce / 16.03.2019, Žireč
Poslední březnový víkend se Domov svatého Josefa otevře všem sportovním nadšencům. Téměř rychlostí světla a s nekonečnou energií přibruslí mezi nás dvě tváře českého vrcholového sportu zlatá olympionička a čerstvá držitelka dvou nových světových rekordů Martina Sáblíková a její neméně úspěšná kolegyně, královédvoračka Nikola Zdráhalová.
 

Rychlobruslařky a kamarádky navštíví Domov svatého Josefa a jeho obyvatele v sobotu 30. března 2019 a rozhodně nepřijedou s prázdnou. Přivezou nám totižž okno. A nejen tak ledajaké! Protože současná okna mají už svůj věk a jejich odchod do penze je nevyhnutelný, Martina s Nikolou přivezou první nové okno, se kterým symbolicky zahájí výměnu stávajících a naprosto nevyhovujících oken na Domě svatého Josefa. 

Ale s oknem to nekončí, Martinu s Nikolou čeká nabitý program. Po předání okna, zevrubné prohlídce areálu a posilněné domácí limonádou ze sirupů Camellus se přední české sportovkyně budou těšit na setkání s Vámi. 

Nikola Zdráhalová hostem ZvičinaTV
Jsme pyšní, že Nikola Zdráhalová byla v březnu roku 2018 hostem našeho pořadu Na kus řeči do Dvorečku.
Připomeňte si rozhovor a třeba vás napadnou i další otázky na besedu s oběma rychlobruslařkami :-)


A co se chystá? 

Od 16 hodin proběhne beseda, při které budete moci naim skvělým rychlobruslařkám položit zvídavé dotazy. 

Jak probíhá mistrovství světa? 

Kolik stojí brusle pro rychlobruslaře? 

Musí i sportovci držet diety? 

Nachystejte si otázky, budete mít jedinečnou příležitost vyzpovídat účastnice zimních olympijských her v Jižní Koreji, mistrovství světa a mnoha dalších soutěží a závodů. 

O místo se rozhodně bát nemusíte. V podkrovní galerii v Domě svatého Damiána (bývalý pivovar, 3. patro), kde bude beseda probíhat, je místa tak akorát. 

A co autogramiáda? 

Ta určitě bude. Na společné povídání naváže právě autogramiáda, při které budete mít šanci získat podpisy od nejlepších českých rychlobruslařek poslední dekády. Když si donesete brusle, jistě vám podepíší i brusle.

Poznačte si v kalendáři a zavítejte v sobotu 30. března 2019 v 16.00 do Domova svatého Josefa (Dům svatého Damiána, podkrovní galerie). 

Přijďte společně s námi strávit příjemné odpoledne s elitou českého sportu. 

Těšíme se na Vás.

www.domovsvatehojosefa.cz
www.facebook.com/domovsvatehojosefa

Podívejte se na video z Žirče:
foto: DSJ a FB Nikoly Zdráhalové
Video: ZvičinaTV

FOTOGALERIE - České rychlobruslařky Martina Sáblíková a Nikola Zdráhalová přijedou do Domova svatého Josefa (30. března 2019)

 

Související články
Bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka podpořil pacienty s roztroušenou sklerózou
Benefiční koncert pro Domov sv. Josefa (23. května 2019)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 3377x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)
08.10.2019 - Krajské pracoviště BESIP zve řidiče a řidičky na kurz s názvem "Za volantem v bezpečí" zaměřený na zlepšení a zdokonalení řidičských dovedností. Kurz se koná v neděli 13. října 2019 od 8:30 do 15:30 hod. na polygonu na letišti v Hradci Králové. Vlastní auto nutností. Zájemci se mohou hlásit na: besip-hk@cspsd.cz.

Volná pracovní místa
Operátor/ka ve výrobě (Hartmann Rico)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí