Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > soutěže

Fotosoutěž Podkrkonoší 2016 má uzávěrku 16. září. Veřejnost bude hlasovat přes facebook.

Redakce / 26.08.2016, Královédvorsko
Dne 7. května 2016 byla slavnostně zahájena letní turistická sezona. V rámci této promoakce proběhlo vyhlášení již 8. ročníku fotosoutěže Podkrkonoší, kdy letošním tématem je Podzvičinsko očima fotografa. Pokud máte doma fotografie, na které jstě pyšní a rádi byste je do soutěže poslali, pospěšte si. V polovině září soutěž končí!

Soutěžní fotografie by měly naplňovat dané téma, a především pocházet z oblasti Podkrkonoší. Letos jsme obměnili pravidla, jejichž celé znění naleznete na www.podkrkonosi.eu v sekci Fotosoutěž. Konkrétně se jedná o stanovenou minimální velikost (rozlišení) fotografií a možnost posílat fotografie přes datové uložiště. Fotografie musí mít v elektronické podobu ve formátu TIFF, rozlišení 300 DPI, o velikosti kratší strany snímku nejméně 1500 pixelů. Zaslat ji soutěžící mohou prostřednictvím internetového datového úložiště (např. www.uschovna.cz), případně donést osobně či poslat poštou na adresu v Holovousích na DVD nosiči. 

Každý soutěžící může zaslat maximálně 5 fotografií nejpozději do 16. září 2016.

Bohaté odměny jsou připraveny pro první tři nejvýše oceněné fotografie a také pro cenu internetu, jehož vítěze vybere široká veřejnost prostřednictvím hlasování. To proběhne pomocí facebookového profilu Podkrkonoší, a to  od 20. do 26. září 2016.

Slavnostní vyhlášení proběhne dne 8. října 2016 v rámci akce Zavírání sezony na Zvičině. 

DM Podzvičinsko

page1image10000 

Související články
Tipy na výlety za regionálními výrobky Podkrkonošší
POKRuj neznamená hraj pokr. To jen POvěsti KRálovédvorské čekají na vaše ztvárnění
Fotosoutěž Podkrkonoší 2016
Turistická hra je na světě a s ní nové heslo regionu: Královédvorsko - kraj romantických šílenců
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 307x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Asistent prodeje (vinotéka Dvůr Králové)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí