Vyhledej
Královédvorsko > Letní tábory pro děti

Letní tábory pro děti

do této rubriky budeme potupně doplňovat jak pobytové ta příměstské tábory z celého širokého okolí. Tábory zde uvedené se zobrazí na portálech ZvičinaTV, Královédvorsko a Jaroměřsko. Jednou za čas budeme na aktualizace rubriky upozorňovat na facebookových stránkách výše uvedených portálů plus navíc na Facebooku Trutnov.cz a TV Náchodsko. Chcete-li se umístit i váš tábor - vložte podrobné údaje do odkazu vpravo nahoře "vložit článek/foto/video". Zde si jej převezme editorka a připraví ke zveřejnění. Cena za uvedení tábora je 250 Kč, každý další turnus stejného tábora 100 Kč.

Jarní příměstský tábor 10.-14. 2. 2020 (TS Attitude)

Rubrika: tábory, Dvůr Králové nad Labem, 14.01.2020
Ve dnech 10. až 14. února 2020 bude na Slovanech (sál TS Attitude DKnL) probíhat jarní příměstský tábor pro děti od 7 do 15 let. Tábor je určen nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost.

Letní příměstský tábor pro tanečníky od 12 let ve Dvoře Králové

Rubrika: Letní tábory pro děti, Královédvorsko, 1.06.2017
Nenechte si ujít již třetí ročník letního příměstského tábora s Taneční skupinou Attitude DKnL pro tanečníky od 12 let. Konat se bude v druhé polovině srpna v zázemí TS Attitude na Slovanech.

Příměstský tábor TS-ATTITUDE "DVA" je zaměřený na tanec a natáčení klipů. Ještě jsou volná místa

Rubrika: výtvarné tábory, Dvůr Králové nad Labem, 15.08.2016
Doslova od rána do večera se děti baví v tanečním příměstském táboře, který pořádá taneční skupina ATTITUDE, zmaěřenán a break, hip.hop, street dance. Účastnit tábora se mohou děti ve věku 4-18 let. Termín konání tábora: 22. – 26. 8. 2016, každý den...
1